Muži Ženy Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 119121 |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Souřadnice: | 50°41*06*N,15°14*31*E |
PSČ: | 468 21 |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/05/18 | Cetenov | PKL | 14,69 | 2 | 14 | ||
2019/06/15 | Frýdštejn | FNC | 14,89 | 1 | 15 | ||
2019/06/21 | Vesec pod Kozákovem | FNC | 15,12 | 3 | 13 | ||
2019/08/24 | Kosořice - finále | FNC | 15,17 | 2 | 14 | ||
2019/08/10 | Jílové u Držkova | PKL | 15,23 | 2 | 14 | ||
2019/07/06 | Raspenava | FNC | 15,38 | 1 | 15 | ||
2019/08/17 | Roudný | FNC | 15,48 | 3 | 13 | ||
2019/09/01 | Valdice | PKL | 15,49 | 7 | 9 | ||
2019/08/10 | Dalešice | FNC | 15,58 | 1 | 15 | ||
2019/06/09 | Košťálov | PKL | 15,69 | 7 | 9 | ||
2019/06/01 | Jeřmanice | FNC | 15,88 | 2 | 14 | ||
2019/08/31 | Karlinky | PKL | 16,37 | 4 | 12 | ||
2019/06/08 | Příšovice | PKL | 16,91 | 12 | 4 | ||
2019/08/03 | Nová Ves u Chrastavy | PKL | 17,35 | 13 | 0 | ||
2019/07/20 | Podmoklice | PKL | 18,31 | 18 | 0 | ||
2019/05/11 | Krásná Ves | FNC | 18,91 | 9 | 7 | ||
2019/05/18 | Škodějov | FNC | 19,02 | 5 | 11 | ||
2019/05/04 | Smidary | PKL | 19,33 | 15 | 1 | ||
2019/09/28 | Ploukonice | PKL | NP | 21 | 0 | ||
2019/06/29 | Železnice, areál v Podůlší | PKL | NP | 14 | 0 | ||
2019/06/08 | Velké Hamry | FNC | NP | 12 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
8. místo FNC 201614. místo PKL 20178. místo FNC 201711. místo FNC 201815. místo PKL 201810. místo PKL 20191. místo FNC 20194. místo FNC 20204. místo PKL 20211. místo FNC 202115. místo JL 20223. místo FNC 20228. místo PKL 202218. místo JL 20231. místo FNC 202311. místo PKL 202414. místo JL 2024
Fire night cup
Tým: Pěnčín , nejlepěí čas: 15,12 Útok,sklopka 2xB široké, body: 84 počet výsledků: 6x
Fire night cup
Tým: Pěnčín , nejlepěí čas: 14,89 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 33 počet výsledků: 4x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Pěnčín , nejlepěí čas: 14,69 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 63 počet výsledků: 11x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/08/29 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2022/08/19 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2023/08/26 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2023/08/26 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2019/05/11 | Krásná Ves, Krásná Ves | 4 | |
2019/05/18 | Škodějov, Škodějov | 14 | |
2019/06/01 | Jeřmanice, Jeřmanice | 2 | |
2019/06/08 | Velké Hamry, Velké Hamry | 3 | |
2019/06/15 | Frýdštejn, Frýdštejn | 16 | |
2019/06/21 | Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem | 23 | |
2019/07/06 | Raspenava, Raspenava | 19 | |
2019/07/06 | Raspenava, Raspenava | 22 | |
2019/08/10 | Dalešice, Dalešice | 18 | |
2019/08/17 | Roudný, Roudný | 8 | |
2019/08/24 | Kosořice - finále, Kosořice - finále | 7 | |
2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže | 92 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře